SIK SORULANLAR


1) – Siparişimi Nasıl vereceğim?

Sipariş vermek istediğiniz ürün hakkındaki tüm detaylarınızı belirledikten sonra (üzerinde yazmasını istediğiniz isim, tarih, varsa notunuz , renk ve tasarım seçimi) iletişim bölümünde verilmiş olan email ya da telefon numarasından iletişime geçerek siparişinizi verebilirsiniz.

Ürünlerimizin özel bir sipariş kodu bulunmamaktadır. Sipariş verirken ürünün ismini, ürünler bölümünde belirtiği gibi adını yazabilir, istediğiniz temayı da kart temaları bölümünden seçerek bizlerle paylaşabilirsiniz. Bir yanlışlık olmaması adına, biz her durumda sizlerden  seçtiğiniz tasarım ve ürün ile ilgili bir onay da alıyor alıyor olacağız :)2) Ürünlerin siparişlerini ne kadar süre önceden vermeliyim?

Neselikurdele.com’a verilen siparişler, ürünlerimizin üzerinde  kişiselleştirme çalışmaları yapılarak hazırlandıklarından, ortalama 5 günde hazırlanmakta olup, bu sürenin sonunda kargoya verilebilmektedir. Siparişlerinizi, ürünlerin hazırlanma ve kargo süresini de düşünerek etkinlik tarihinizden yaklaşık 10 gün önce vermenizi öneririz.


3 Ödemeyi Nasıl Yapabilirim?

Ödeme sadece banka havalesi-eft olarak kabul edilmektedir.

Kredi kartı ile ödeme kabul edilmemektedir.

Ürün fiyatlarına KDV dahildir.

Toplu alışverişlerinizde belirli  ürünlerde özel fiyatlandırma yapılmaktadır. Email ya da telefon yolu ile danışabilirsiniz.

Ödemenizi yapmanız gereken hesap numarasını mail atarak isteyebilirsiniz.

Dekontunuzu neselikurdele@gmail.com  adresine yollamanız gerekmektedir.4 – Kargo ile Gönderi Yapabiliyor musunuz?

Bütün ürünlerimiz alıcı ödemeli olacak şekilde kargo ile gönderilebilmektedir. Gönderimler Yurtiçi Kargo ile yapılmaktadır. Gönderim hakkındaki tüm bilgiler ürün yola çıktığında size mail yoluyla da  gönderilecektir.

 Tüm paketlemelerimiz, büyük özen gösterilerek  hazırlanmaktadır.  Ancak %1 bir ihtimal bile olsa, ürünler taşıma esnasında zarar görebilirler.  Neşeli Kurdele müşterilerinin şehir içi veya şehirlerarası kargo siparişi verirken bu riski göz önünde bulundurduğu varsayılmaktadır.

Taşıma sırasında paketin zarar görmesi kargo firmasının sorumluluğu altındadır.5 Ürünlerinizin Özelliği Nedir?

Tüm ürünler kişiye özel olarak ve el emeği ile hazırlanmaktadır.

Bu sebeple stoklarımızda hazır ürün bulundurmamaktayız.

Ürünler el yapımı olarak hazırlanacaklarından, tüm ürünler birbirlerine çok benzemekle birlikte, hiç bir ürün birbirinin birebir  aynısı olarak üretilemez.

Ürünler malzeme temini ve yapılış zorluğuna bağlı olarak ortalama 4 ile 10  gün arasında bir zaman diliminde teslimata hazır edilir.

Acil siparişleriniz olduğunda  email ile 24 saat danışabilirsiniz.


6- Siparişimi İptal Etmek İstersem ya da Siparişimi İade Etmek İstersem, Koşullarınız Nelerdir?

 
Vermiş olduğunuz siparişinizden herhangi bir sebeple vazgeçmeniz durumunda:

- Ürün siparişiniz henüz kargoya teslim edilmemiş ise  ve üzerinde kişiye özel bir not, isim, tarih  bulunmasını talep etmedi iseniz, email yolu ile ya da telefon ederek siparişinizden vazgeçtiğinizi belirtebilirsiniz.  Böyle bir durumda ödemeniz size iade edilecektir.


-  Ürün siparişiniz hazırlanmış, henüz kargoya teslim edilmemiş ancak  üzerinde kişiye özel not, isim  ya da tarih bulunuyor ise, ürün siparişinizden vazgeçtiğiniz taktirde ürün iptali söz konusu olacak fakat ödediğiniz ücretin yüzde 15’i, kişiselleştirme çalışmalarında  harcanan emek ve harcanan malzeme karşılığı olarak firmamızda kalacaktır.

 
- Bir ürün sipariş edilmiş fakat belirtilen gün içerisinde ödeme yapılmamış ve ödemesi hakkında bilgi edinilmemiş ise ürün siparişi iptal edilmiş olarak kabul görülür. Ürün hazırlığı ya da kargoya teslim atı yapılmaz.


- Siparişiniz hazırlanıp, kargoya teslim edildi ise ve üzerinde kişiye özel bir not, isim, tarih vb bilgiler yer alıyor ise, ürünün iadesi ne yazık ki mümkün değildir.